گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/05/23 - 15:49
كد :11

شورت اسلیپ مردانه چیست و انواع مدل‌های آن

شورت اسلیپ نوعی از لباس های زیر است که اولین بار در شیکاگو آمریکا طراحی و عرضه شد. این نوع شرت ها که در شاخه لباس زیر و لباس شنای کوتاه قرار دارند،

شورت اسلیپ نوعی از لباس های زیر است که اولین بار در شیکاگو آمریکا طراحی و عرضه شد. این نوع شرت ها که در شاخه لباس زیر و لباس شنای کوتاه قرار دارند، اندام ران را تحت پوشش خودشان قرار نمی دهند و باعث آزادی و راحتی بیشتر در حرکت کردن می شوند. این شورت ها برای کسانی که ران های بزرگی دارند و یا دارای تحرک زیادی هستند مناسب می باشند. شورت اسلیپ یکی از رایج ترین و محبوب ترین لباس های زیر است.

شورت اسلیپ مردانه چیست


شورت اسلیپ مردانه را در واقع می‌توان یکی از پر استفاده ترین و محبوب ترین لباس زیرهای مردانه دانست. راحتی، سبکی و حمایت مناسب از اعضای بدن، سبب استقبال روز افزون از این مدل لباس زیر مردانه شده است.

شورت اسلیپ مردانه با توجه به ساختاری که دارد، یکی از استاندارد ترین لباس زیرهای مردانه محسوب می‌شود. پوشیدن روزمره و بلند مدت این مدل شورت که سازگاری کاملی با ساختار بدن دارد، فاقد زیان بوده و همچنین احساس راحتی کاملی را به همراه دارد.

واژه‌ی متداول و مورد استفاده‌ی شورت اسلیپ، معادلی برای کلمه‌ی انگلیسی Brief می‌باشد که به گونه ای از لباس‌های زیر اطلاق می‌گردد که پادار نمی‌باشند. شورت های اسلیپ پوشش کاملی را در قسمت جلو و پشت دارند اما در عین حال روی پاها و ران‌ها را آزاد می‌گذارند و نمی‌پوشانند.

شورت اسلیپ مردانه

با وجود آنکه شورت اسلیپ در انواع مختلفی تولید و عرضه می‌شوند، برخی از اهم ویژگی‌های شورت‌های اسلیپ از این قرارند:

شورت های اسلیپ مردانه معمولاً جذب بدن بوده و حمایت خوبی از اعضای بدن داشته و نگهدارنده‌ی خوبی برای اعضای بدن می‌باشند (در قیاس با شورت‌های پادار که آزادی بیشتری به اعضای بدن می‌دهند). از همین جهت برای فعالیت‌های با تحرک بالا و ورزش ساختار مناسبی دارند. با توجه به نپوشاندن روی پاها ، آزادی حرکت بیشتری را ایجاد می‌کنند که همین موضوع سبب استفاده از شورت اسلیپ برای فعالیت های پر تحرک‌تر و فعالیت‌های ورزشی شده است. همچنین بسیاری از مایوها و لباس‌ها شنا نیز با همین ساختار تولید می‌شوند.

جذب بدن بودن و نداشتن پا، این مدل از شورت‌ها را برای پوشیدن در زیر شلوارهای جذب‌تر مناسب می‌گرداند.

شورت‌های اسلیپ در انواع طرح‌ها و با پارچه‌ها و از الیاف مختلفی تولید می‌شوند. توجه به کیفیت و نوع پارچه‌ را فراموش نکنید. چراکه لباس‌های زیر با حساس ترین اعضای بدن در تماس هستند و به لحاظ بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردارند.

قیمت شورت اسلیپ مردانه

 

سفارش آنلاین