گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/04/27 - 11:55
كد :10

جامپسوت یا اورال چیست؟

جامبسوت و یا سرهمی به مدل لباسی گفته میشود که به صورت یک تکه بوده و کل بدن به غیر از کف پا و کف دستها را پوشش میدهد.

جامپسوت یا اورال چیست؟

جامبسوت و یا سرهمی به مدل لباسی گفته میشود که به صورت یک تکه بوده و کل بدن به غیر از کف پا و کف دستها را پوشش میدهد.
قطعا یک جامپسوت با پارچه ی طرح دار برای خانمی با اندام لاغر مناسب و یک جامپسوت ساده و یک رنگ برای خانم های توپر انتخاب مناسب تری هست. البته این اصلا بدان معنی نسیت که خانمهایی با اندام برجسته نتوانند جامپ سوت طرح دار بپوشند. همان طور که در عکسهای زیر هم می بینید جامپ سوت طرح دار و یا حتی راه راه هم میتواند بر اندام یک خانم تو پر بسیار زیبا و شیک باشد
 

اورال چیست

تاریخچه جامپسوت یا سرهمی جالب هست و می تواند ما را با این لباس که این روزها دوباره مد شده، بیشتر آشنا کند.
پوشیدن جامپ سوت یا سرهمي (Overall) به کشور آمریکا بازمیگردد. این لباس ابتدا برای چتربازان طراحی شده بود تا بتوانند به راحتی در هوا معلق باشند و در عین حال بدنشان از تغییر دما در آسمان ایمن بماند. اما امروزه در خیلی از مشاغل مانند خلبانان، تعمیرکاران ماشین آلات ، فضانوردان، برای کودکان و همچنین در صنعت مد و فشن از این مدل لباس استفاده میشود.

ژورنال لباس سرهمی زنانه


جامپسوت يا سرهمی ابتدا در سال ۱۸۹۰ میلادی توسط لیوای استرائوس آمریکایی طراحی شد و جنس آن از جین بود. لیوای استرائوس خالق برند لیوایز آمریکایی است (Levi ' s ). اوایل قرن ۲۰ میلادی، طراح مد استلا مک کارتنی (Stella McCartney) شروع به طراحی و تبلیغ جامپسوت برای زنان و مردان نمود. طولی نکشید که این طرح مورد استقبال طیف عظیمی از جامعه قرار گرفت و مابقی طراحان را نیز وادار به طراحی اورال یا سرهمی کرد.
 

امروزه جامپسوت به تنهایی نام های مختلفی دارد

اورال جامپ سوت :

این سرهمی دمپاهای بلندی دارد که Overall - jumpsuit نام دارد. و تقريبا كل بدن را پوشش میدهد، و بنابر ذوق طراح میتواند در طرح ها و رنگ های گوناگونی تولید شود. همچنین مدل یقه های آن میتواند متفاوت باشد

قیمت لباس سرهمی زنانه

اورال رامپر :

این سرهمی دارای پاچه های کوتاه (شرت) می باشد و در ایران به شلوار پیشبندی هم معروف است، و بیشتر جوانان به سراغ این طرح میروند. این طرح میتواند انتخاب خوبی برای روزهای گرم تابستانی برای یک مهمانی عصرانه با دوستانتان باشد.

فروش لباس سرهمی زنانه
 

بیلرسوت یا بلرسوت :

هم واژه ترکی اورال یا سرهمی بوده که در فرهنگ ایرانی گنجانده شده، شلوار پیشبندی، اورال، بلرسوتی سرهمی همه یکی هستند و هیچ فرقی با هم ندارد.

خرید سرهمی لی زنانه ارزان

 

خرید اینترنتی لباس سرهمی زنانه

 

خرید سرهمی زنانه ارزان

 

 

 

خرید لباس سرهمی در فروشگاه ژاو

قیمت سرهمی زنانه ارزان

سفارش آنلاین